wtorek, 18 maja 2010

Kraków tonie.

Najświeższa fotorelacja

Wczoraj to było tak śmieszne, dzisiaj już się trochę boję.
Kiedy z balkoniku o wczorajszym poranku Radek zobaczył taki widok, od razu mnie zawołał i mieliśmy przednią zabawę. ludzie ratujący dobytek z garaży.
Na szczęście przyjechała pompa i wszystko udało się wysuszyć i posprzątać i po całym dniu roboty troszkę wilgotne wpieprzyć z powrotem do garażu.
Niestety, dzisiaj rano kiedy wyszliśmy stestować sytuacje nie mogliśmy się powstrzymać od wyjątkowo nieczułego "okurwa! buahaha" dla porównania, przybliżenie na choinkę i murek.
Jednak teraz w cale nie chce mi się śmiać. Krótka wycieczka nad Wisłę sprawiła, że autentycznie się zacząłem obawiać o np. prąd który mogą mi odciąć, czy ogólnie ludzi, miasto i to jak będę funkcjonował przez najbliższe kilka dni (w które ma nadal padać)
prawy brzeg - woda niemal równo z poziomem gruntu, jedyna przeszkoda to murek
lewy brzeg - pływający przystanek i ogólnie woda wszędzie.zbliżenie na schody do basenu, byłe schody na alejki przy Wiśle
Jeszcze klęski żywiołowej nie doświadczyłem i doświadczać nie chce, a wszystko na razie wskazuje, że będzie tylko gorzej. Póki co dla mnie jedynymi konsekwencjami jest ewentualne odłączenie prądu i to, że nie poszedłem dzisiaj na kosza, ale słyszałem, że podobno ewakuują jakąś dzielnicę Krakowa. Przejebane.

Brak komentarzy: