niedziela, 27 lutego 2011

Polub toDwa rozdziały Scientii pełniutkie w necie. Stąd nowy wielgachny bannerek u góry, odpimpowana strona komiksu i co najważniejsze, najlepsze źródło kontaktu ze mną i z Robertem Sienickim, co do naszego komiksu, czyli stronka na facebooku. Polub nas, tam właśnie będę się chwalił, na przykład takimi tłuściutkimi arcikami jak te u góry.

3 komentarze:

Slo pisze...

Ta nowa wersja okladki do SO jest genialna no i jeszcze bedzie twarda oprawa, nic tylko czekac i kupic. :D Mam male pytanko: czy komiks bedzie dostepny w empikach??

Łukasz Okólski pisze...

Otóż raczej nie, empik jest gówniany.

Tzn tak na prawdę sam do końca nie wiem :D. To raczej nie ode mnie zależy i wszystko się może zdarzyć. Timof w końcu ma swoje komiksy w empikach. Niemniej mi się wydaje, że w ogóle nadchodzi koniec komiksów w empikach.

i dzięki wielkie za miłe słowo :)

Anonimowy pisze...

Best Seo Site I Social Bookmarking Post I Sell Directory List I Directory Posting I Blog List I Blog posting I Forum posting I Sell Forum List I PR 01I PR 02 I Add your URL to Google I Add your URL to MSN I Add your URL to Yahoo I Backlinks posting I Keyword Marketing I Facebook wall post I Twitter wall post I Get Real Visitors I USA Visitors I Uk Visitors.http://www.shopseoservice.com